فراخوان شناسایی و ارزیابی طراحان، هنرمندان، مشاوران، تامین کنندگان و همکاران تجاری سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان

شماره فراخوان:
398/01/445
نوبت فراخوان:
اول
موضوع:
شناسایی و ارزیابی طراحان، هنرمندان، مشاوران، تامین کنندگان و همکاران تجاری
شرح:

فراخوان شناسایی و ارزیابی طراحان، هنرمندان، مشاوران، تامین کنندگان و همکاران تجاری

سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان در نظر دارد در راستای ارتقاء کیفی محصولات و خدمات سازمان و همچنین بهره مندی از پتانسیل هنرمندان، کارشناسان و فعالان کشور در حوزه فعالیت های سازمان، اعم از نماد و حجم، گرافیک شهری و تبلیغات محیطی، طراحی محوطه و سیما و منظر شهری، مبلمان و اثاثیه شهری، روشنایی و نورپردازی و آذین بندی شهری به برگزاری فراخوان سراسری جهت شناسایی، ارزیابی و همکاری، اقدام نماید. لذا از تمامی طراحان، مشاوران، تامین کنندگان و همکاران تجاری شامل اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت به عمل می آید جهت دریافت و تکمیل فرم‌های مربوطه به بخش مناقصه، مزایده و فراخوان تارنمای سازمان زیباسازی به نشانی Zibasazi.isfahan.ir مراجعه و فرم تکمیل شده و سوابق خود را تا تاریخ 1401/04/25 به صورت حضوری و یا از طریق پست الکترونیک این سازمان به نشانی zibasazi.esf@gmail.com ارسال نمایند.

قابل ذکر است مشارکت در این فراخوان، هیچگونه حقی برای مشارکت کنندگان و هیچگونه تعهدی برای سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان ایجاد نمی کند.

نشانی: اصفهان، خیابان کاوه، سه راه ملک شهر، بعد از اداره آموزش و پرورش ناحیه پنج، کوچه شهید جوراب دوز، سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان - کد پستی: 8196867517
تلفن تماس: 1-34398800-031

مهلت ارسال اسناد تکمیل شده:
1401/04/25